Aktualności

Piknik rodzinny – podsumowanie

Dnia 31 maja na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul Sondeja w Rzeszowie odbył się zorganizowany przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie piknik rodzinny połączony z inauguracją kolejnego już sezonu Miejskiej Wypożyczalni Rowerów i Skuterów. Była to  jednocześnie świetna okazja to świętowania zbliżającego się Dnia Dziecka.

Podczas pikniku odbyły się m.in. pokazy jak w bezpieczny sposób korzystać z urządzeń transportu indywidualnego, w tym z coraz bardziej popularnych hulajnóg. Każdy z uczestników mógł osobiście spróbować swoich sił podczas jazdy na urządzeniach transportu osobistego pod okiem specjalistów. Odbyły się także niezliczone konkursy z wiedzy o ZTM oraz komunikacji miejskiej, a także konkurs plastyczny. Nagrody w konkurach zostały ufundowane przez sponsorów.

Mimo momentami niesprzyjającej pogody udział w pikniku wzięły liczne grupy przedszkolaków oraz uczniów z rzeszowskich szkół, a także mieszkańcy zainteresowani komunikacją miejską oraz urządzeniami transportu osobistego.

Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez ZTM Rzeszów!

 

TEKST ALTERNATYWNY

 

Skip to content