Aktualności

Komunikat dotyczący płatności kartą w biletomatach

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku  z prowadzonymi pracami mającymi na celu poprawę jakości transakcji zakupu biletów w biletomatach znajdujących się w autobusach, z części z nich zostaną czasowo wymontowane czytniki w celu przeprowadzenia prac serwisowych. W związku z tym w około 20 autobusach nie będzie można dokonać zakupu biletu w biletomacie za pomocą karty płatniczej.

Bilet można będzie kupić płacąc bilonem w biletomacie lub kartą bankową w kasowniku.

Zapraszamy również do skorzystania ze sklepu internetowego: www.ebilet.erzeszow.pl, oraz z aplikacji mobilnych : zbiletem.pl, mPay, moBILET,  skycash, GoPay.

Prace powinny się zakończyć do połowy lipca.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.

ZAKUP BILETU
60-MINUTOWEGO, JEDNOPRZEJAZDOWEGO
W KASOWNIKU
ZA POMOCĄ KARTY PŁATNICZEJ

1. Kasując bilet normalny przyłóż kartę płatniczą do kasownika – model jak na załączonym zdjęciu. Poczekaj na pojawienie się komunikatu „Dziękuję zabierz kartę”.

2. Jeśli korzystasz z ulgi wybierz na ekranie kasownika opcję INNY BILET. Wybierz rodzaj biletu.

Przyłóż kartę płatniczą do kasownika
i poczekaj na pojawienie się komunikatu „Dziękuję zabierz kartę”.

Bilet został zakupiony, jeśli pojawi się komunikat „Transakcja zakończona powodzeniem” a następnie „Skasowano bilet”. Podczas kontroli biletów okaż kartę płatniczą.

Jeśli ukaże się komunikat „Transakcja zakończona niepowodzeniem” bilet nie został zakupiony. Ponów próbę lub skorzystaj z innej formy zakupu biletu.

Skip to content