Aktualności

INFORMACJA O OBJAZDACH DLA LINII: 5, 6, 7, 10, 12, 13, 31 I 37 W DNIU 2 WRZEŚNIA 2018 r

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z organizowaną
w dniu 2 września br. w godz. ok. 9.30 – ok. 14.00 imprezą pn. „Rzeszów Business Run” (zamknięcie m. in. ulic: Targowa i Szopena) nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym oraz zmienione zostaną trasy przejazdów linii:

5 – od Lubelska do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

6 – od Ustrzycka do Krakowska/Sportowa trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego
U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa Kuli  
do Hetmańska i dalej trasą bez zmian.
Od Słocińska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian.

7 – Pl. Kilińskiego – Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do  Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki do Dworca PKP.

10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Łukasiewicza do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara do Mochnackiego i dalej trasą bez zmian

12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian.  Od Budziwojska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

13 – od Wita Stwosza do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Lwowska  do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

31 – od Lubelska do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Sikorskiego do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara – Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

37 – od Trembeckiego do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Na trasie objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

Skip to content