Aktualności

INFORMACJA O OBJAZDACH W DNIU 11 LISTOPADA 2018 R.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z organizowaną w dniu 11 listopada br. imprezą pn.: „VI Bieg Niepodległości” wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym polegające na:

– częściowym zamknięciu w godz. ok. 5.00 – ok. 14.00 Rejtana od skrzyż. z Armii Krajowej do skrzyż. z Popiełuszki (pasy w str. Lwowskiej),

– częściowym zamknięciu w godz. ok. 10.00 – ok. 12.30 Rejtana od skrzyż. z Popiełuszki do skrzyż. z Niepodległości (pasy w str. Lwowskiej),

– całkowitym zamknięciu w godz. ok. 10.00 – ok. 12.30 ulic: Szopena, Targowa,

– częściowym zamknięciu w godz. ok. 10.00 – ok. 12.30 Kopisto (pasy od Rejtana w str. Podwisłocza) i Mostu Zamkowego (pasy w str. Kilara),

– częściowym zamknięciu w godz. ok. 10.00 – ok. 12.30 Al. Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli  (skrajne pasy ruchu).

TRASY OBJAZDÓW:

 w godz. ok. 5.00 – ok. 14.00

0A – od Dworca PKP do Powstańców W-wy stadion trasą bez zmian, następnie Podwisłocze – Kopisto do Rejtana i dalej trasą bez zmian.

19 – od Łukasiewicza do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego – Niepodległości do Rejtana Uniwersytet i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

34 – od Błękitne Wzgórze do Powst. W-wy/Graniczna trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

44 – od Tyczyna do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego do Rejtana i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

48 – od Łukasiewicza do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego – Niepodległości do Rejtana Uniwersytet i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

w godz. ok. 5.00 – ok. 10.00 oraz ok. 12.30 – ok. 14.00

2 – od Kard. K. Wojtyły do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian następnie Powstańców W-wy – Podwisłocze do Kopisto i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

6 – od Ustrzyckiej do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej do Paderewskiego i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

13 – od Mikołajczyka do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej do szpitala trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

W godz. ok. 10.00 – ok. 12.30
2 – od Kard. K. Wojtyły do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian następnie Powst. W-wy – Hetmańska do Lisa-Kuli i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

5 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa-Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.
6 – od Ustrzyckiej do Krakowskiej/Sportowej trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa-Kuli – Hetmańska, następnie Powst. W-wy, Armii Krajowej do Paderewskiego i dalej trasą bez zmian. Od Słocińskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian.

7 – Dworzec Lokalny – Cieplińskiego – Lisa-Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do  Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Marszałkowski do Dworca Lokalnego.

10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Kilara do  Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Łukasiewicza do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Hetmańska – Lisa-Kuli – Mochnackiego i dalej trasą bez zmian

11 – od Niepodległości (kier. Potockiego) – Krzyżanowskiego – Armii Krajowej do Powst. W-wy zapora, i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa-Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian.  Od Budziwojskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.
13 – od Mikołajczyka do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa-Kuli,  Hetmańska do Powst. W-wy, Armii Krajowej, Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej trasą bez zmian. Od Lwowskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.
26 – od Cienistej do Niepodległości trasą bez zmian, następnie: Krzyżanowskiego – Armii Krajowej – Powst. W-wy do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

31 – od Lubelskiej do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa-Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian.
Od Sikorskiego do Kwiatkowskiego DS trasą bez zmian, następnie Hetmańska – Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

37 – od Trembeckiego do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa-Kuli do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian.
Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

Skip to content