Aktualności

Funkcjonowanie ZTM od 31 marca do 10 kwietnia 2021 r.

W związku z odnotowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem liczby zachorowań na SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców jak i pracowników zachęcamy Państwa do zdalnego kontaktu z tut. Zarządem w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP.

Wszystkich Podróżnych chcących zakupić bilet bądź opłacić wezwanie do zapłaty opłaty dodatkowej (tzw. mandat za jazdę bez ważnego biletu) zapraszamy do jednego z aktualnie otwartych POP-ów:

• ul. Lisa Kuli 20
– od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:30;
– w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca od 10:00 do 14:30;
– w niedziele i święta nieczynny;
• ul. Grottgera 22
– od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:30;
– w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca od 10:00 do 14:30;
– w niedziele i święta nieczynny;
• ul. Targowa 1 (wyłącznie w dniach 31.03 – 09.04.2021 r.)
– od poniedziałku do piątku od 7:00 do 14:30;
– w soboty, niedziele i święta nieczynny.

POP Galeria Nowy Świat i CH Plaza w dniach od 31 marca do 10 kwietnia br. będą nieczynne. POP przy ul. Towarnickiego 7 (Dworzec Lokalny – kasa) nieczynny do odwołania. Od 29 marca 2021 r. Punkt Obsługi Podróżnego przy ul. Trembeckiego 3 prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową biletów.

Z uwagi na przypadające w dniu 03 kwietnia br. święto wszystkie Punkty Obsługi Podróżnego będą w tym dniu nieczynne.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i naszych pracowników prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz stosowanie się do informacji przekazywanych przez naszych pracowników. Prosimy o zachowanie przynajmniej 2 metrów odległości od siebie. W przypadku konieczności zakupu biletu w jednym z naszych Punktów Obsługi Podróżnego prosimy o dokonywanie płatności kartą płatniczą.

Zachęcamy również do korzystania ze sklepu internetowego ebilet.erzeszow.pl (bilety okresowe, elektroniczna portmonetka), aplikacji mobilnych: GoPay, moBilet, SkyCash, (bilety jednoprzejazdowe), MPay (bilety jednoprzejazdowe, okresowe), strony zbiletem.pl (bilety jednoprzejazdowe, okresowe), biletomatów stacjonarnych i mobilnych (bilety jednoprzejazdowe, okresowe, elektroniczna portmonetka), kasowników (bilety jednoprzejazdowe).

TEKST ALTERNATYWNY

Skip to content